Szkoła dla rodziców i wychowawców

Po kilkumiesięcznej przerwie ponownie rusza w Świdnicy „Szkoła dla rodziców i wychowawców”. Celem warsztatów jest doskonalenie umiejętności wychowawczych i wspierających w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Uczą między innymi otwartej, konstruktywnej komunikacji w rodzinie i w szkole oraz budowania silnych więzi emocjonalnych między dorosłymi a dziećmi.

Zajęcia prowadzone są zgodnie ze Standardami Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, przez dwóch trenerów posiadających certyfikat realizatora programu wydany przez Ośrodek. Odbywają się raz w tygodniu, w grupach maksymalnie 12 osobowych, w formie 10 spotkań w jednej części, po 4 godziny lekcyjne.

W 2020 r. zaplanowano 3 edycje części I warsztatów „Budowanie relacji dorosły-dziecko”. Pierwsze spotkania w poszczególnych edycjach odbędą się: 19 sierpnia 2020 r., 5 października 2020 r. i 6 października 2020 r.

Zapraszamy rodziców i wychowawców. Udział w zajęciach jest bezpłatny dla mieszkańców Świdnicy, jednak konieczne są wcześniejsze zapisy. Prowadzą je realizatorki:

Skip to content