Kadra

kadra

Dyrektor
Violetta Kalin
pokój: 107
przyjmowanie interesantów: środa 10:00-14:00


Zastępca dyrektora
Wojciech Burdek

Dział Świadczeń Pomocy Społecznej
Starszy specjalista pracy socjalnej – Irena Liszka
Starszy specjalista pracy socjalnej – koordynator sekcji: Monika Kosterka
Starszy specjalista pracy socjalnej: Urszula Stawreli
Specjalista pracy socjalnej: Barbara Iwancz
Pracownik socjalny: Kalina Pojasek
Specjalista pracy socjalnej: Ewelina Kulczycka-Łąg
Starszy inspektor: Justyna Sitarska-Kobryńska
Inspektor: Bożena Krug
Inspektor: Elżbieta Gniewek
Podinspektor: Małgorzata Maciejewska
Starszy pracownik socjalny: Wioletta Andrzejewska
Aspirant pracy socjalnej – kancelaria: Ryszard Kurylak
1/2 Starszy informatyk, 1/2 podinspektor: Tomasz Strzelczyk

Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych
Kierownik: Zenon Wojak
Starszy inspektor: Agnieszka Grabowska
Starszy inspektor: Ewelina Przednowek
Starszy inspektor: Alicja Kubik
Podinspektor: Aneta Woroch
Podinspektor: Paulina Szarota
Podinspektor: Katarzyna Fasuga
Podinspektor: Renata Kowalik
Podinspektor: Dominika Rybska
Podinspektor: Barbara Partyczna
Podinspektor: Agnieszka Woźniak

Dział Administracyjno-Organizacyjny
Kierownik: Szymon Łokić
Pomoc administracyjna – sekretariat: Ewelina Rejdych
Inspektor: Marta Pawłowska
1/2 Goniec, 1/2 robotnik gospodarczy: Marzena Dyka
1/2 robotnik gospodarczy: Magdalena Kowalonek
1/2 robotnik gospodarczy: Renata Górska
Konserwator: Adam Ciepliński

Dział Finansowo-Księgowy
Główny księgowy: Marta Adamus
Starszy Inspektor: Małgorzata Buczko
Inspektor: Dorota Wiech

Biuro Projektów Społecznych
Starszy inspektor: Marta Gozdek
Pracownik socjalny: Agnieszka Krawczyk

Dział Pomocy Środowiskowej

Sekcja terenowa nr 1 ul. Franciszkańska 7
Starszy specjalista pracy socjalnej – koordynator sekcji: Grażyna Szulc
Specjalista pracy socjalnej: Joanna Balicka
Starszy pracownik socjalny: Sylwia Zagórska
Starszy pracownik socjalny: Zofia Droszczak
Pracownik socjalny: Katarzyna Hryniów

Sekcja terenowa nr 2 ul. Franciszkańska 7
Starszy specjalista pracy socjalnej – koordynator sekcji: Danuta Rzepisko
Starszy pracownik socjalny: Monika Kozłowska-Teuerle
Starszy pracownik socjalny: Beata Łozowicka
Starszy pracownik socjalny: Małgorzata Rzepka
Starszy specjalista pracy socjalnej: Monika Białczak
Pracownik socjalny: Kinga Skrzypczak
Pracownik socjalny: Monika Król

Sekcja terenowa nr 3 ul. Westerplatte 47
Starszy specjalista pracy socjalnej – koordynator sekcji: Grażyna Sławińska-Gąska
Starszy specjalista pracy socjalnej: Agnieszka Gawlik
Starszy pracownik socjalny: Anna Morka
Pracownik socjalny: Patrycja Baniewska
Pracownik socjalny: Martyna Janus

Sekcja terenowa nr 4 ul. Franciszkańska 7
Starszy specjalista pracy socjalnej – koordynator sekcji: Magdalena Mucha
Specjalista pracy socjalnej: Lilianna Tralls
Starszy pracownik socjalny: Renata Tkocz
Starszy pracownik socjalny: Olaf Winiarczyk
Pracownik socjalny: Leja Patrycja

Dział Pomocy Specjalistycznej
Kierownik: Dorota Szyłobryt
Starszy inspektor: Joanna Serwatka
Starszy pracownik socjalny: Dorota Cieplińska
1/2 Psycholog: Sylwia Łopacka
Asystent rodziny: Joanna Pietrzak – Rok
Asystent rodziny: Ewa Dziekańska
Asystent rodziny: Halina Bilicka – Kowaluk
Asystent rodziny: Marta Radwańska
1/2 Asystent rodziny: Arkadiusz Twaróg
Radca prawny: Iga Kasiura

Klub Senior+ ul. Malinowa 2
Kierownik: Anna Kędzierska-Klęsk
1/4 Opiekun: Dorota Bartecka

Stanowiska samodzielne
Radca prawny: Justyna Grzechowiak
Główny specjalista ds. kadr i płac: Katarzyna Misiołek


  Schemat organizacyjny Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy