Rejony

akty_prawne


Siedziba ul. Franciszkańska 7, tel. 74 852 – 13 – 27 lub  74  853 – 71 – 39


Zespół ds. usług opiekuńczych, ul. Franciszkańska 7
tel. 74 / 852 – 13 – 27


Rejon 1

Monika Kosterka

  • Skierowania do domów pomocy społecznej
  • Skierowania do Dziennego Domu „Senior WIGOR” w Świdnicy

Rejon 2

Barbara Iwancz – Usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze

  • 1 Maja
  • Agrestowa
  • Bohaterów Getta
  • Bokserska
  • Bystrzycka
  • Chłopska
  • Cicha
  • Czereśniowa
  • Dębowa
  • Działkowa
  • Fiołkowa
  • Folwarczna
  • Franciszkańska
  • Francuska
  • Gajowa
  • Garbarska
  • Gdyńska
  • Hetmańska
  • Hodowlana
  • Husarska
  • Jaśminowa
  • Jodłowa
  • Kanonierska
  • Kasztanowa
  • Kątna
  • Kilińskiego
  • Kliczkowska
  • Klonowa
  • Kołłątaja
  • Konwaliowa
  • Kopernika
  • Kosynierów
  • Kościelna
  • Kraszowicka
  • Kręta
  • Krokusowa
  • Krótka
  • Agnieszki
  • Lipowa
  • Łąkowa
  • Łukasińskiego
  • Malinowa
  • Matejki
  • Mennicka
  • Mieszka I
  • Morelowa
  • Nadbrzeżna
  • Nasypowa
  • Ogrodowa
  • Okrężna
  • Skargi
  • Parkowa
  • Piekarska
  • Drzymały
  • Kombatantów
  • Św. Małgorzaty
  • Plac Ludowy
  • Podchorążych
  • Poprzeczna
  • Przechodnia
  • Przedwiośnie
  • Przelotowa
  • Przyjaźni
  • Pułaskiego
  • Pusta
  • Robotnicza
  • Rolnicza
  • Równa
  • Różana
  • Rynek
  • Rzemieślnicza
  • Sadowa
  • Saperów
  • Siostrzana
  • Słoneczna
  • Sportowa
  • Strzelińska
  • Szpitalna
  • Śląska
  • Środkowa
  • Świętokrzyska
  • Teatralna
  • Towarowa
  • Trybunalska
  • Ułańska
  • Warszawska
  • Wąska
  • Wesoła
  • Westerplatte
  • Wewnętrzna
  • Wiosenna
  • Wiśniowa
  • Wodna
  • Zacisze
  • Zakole
  • Zielona
  • Zygmuntowska

Rejon 3

Urszula Stawreli – Usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze

  • Armii Krajowej
  • Baczyńskiego
  • Basztowa
  • Bema
  • Boczna
  • Budowlana
  • Czarna Droga
  • Dąbrowskiego
  • Plater
  • Jagiellońska
  • Jasińskiego
  • Jaskółcza
  • Jesienna
  • Kotlarska
  • Krucza
  • Kunic
  • Langiewicza
  • Łukowa
  • Marcinkowskiego
  • Moniuszki
  • Morcinka
  • Niecała
  • Ofiar Oświęcimskich
  • Okulickiego
  • Grunwaldzki
  • Piłsudskiego
  • Poznańska
  • Prądzyńskiego
  • Riedla
  • Sarnia
  • Słobódzkiego
  • Słowicza
  • Sowia
  • Tenisowa
  • Tołstoja
  • Waryńskiego
  • Wilcza
  • Wróblewskiego
  • Wyszyńskiego
  • Zamenhofa
  • Zamkowa
  • Zwierzyniecka

Rejon 4

Wioletta Andrzejewska

  • Usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze
  • Wolontariat czynszowy
  • 8 Maja
  • Akacjowa
  • Niepodległości
  • Biberaska
  • Bobrzańska
  • Bocheńska
  • Boduena
  • Bora Komorowskiego
  • Brodatego
  • Broniewskiego
  • Ceglana
  • Chopina
  • Chorwacka
  • Czecha
  • Czeska
  • Częstochowska
  • Czwartaków
  • Długa
  • Długosza
  • Dworcowa
  • Esperantystów
  • Fabryczna
  • Fieldorfa
  • Głowackiego
  • Główna
  • Grota Roweckiego
  • Hermana
  • Inżynierska
  • Jagienki
  • Jałowcowa
  • Jana Pawła II
  • Jarzębinowa
  • Klasztorna
  • Kochanowskiego
  • Kolberga
  • Komunalna
  • Korczaka
  • Kościuszki
  • Krakowska
  • Krasickiego
  • Kraszewskiego
  • Krzywickiego
  • Krzywoustego
  • Księżnej Jadwigi Śląskiej
  • Kusocińskiego
  • Kwiatowa
  • Lechicka
  • Legii Nadwiślańskiej
  • Lelewela
  • Leśna
  • Lompy
  • Lwowska
  • Łączna
  • Łokietka
  • Łużycka
  • Mała
  • Marusarzówny
  • Mazowiecka
  • Metalowców
  • Miarki
  • Michejdy
  • Mickiewicza
  • Miernicza
  • Modrzewiowa
  • Nauczycielska
  • Niemcewicza
  • Norwida
  • Odnowiciela
  • Paderewskiego
  • Pańska
  • Piaskowa
  • Piękna
  • Pionierów
  • Plac 1000-Lecia
  • Plac Wolności
  • Pobożnego
  • Podolska
  • Pola
  • Polna Droga
  • Prażmowskiego
  • Przemysłowa
  • Reja
  • Rycerska
  • Rzeźnicza
  • Serbska
  • Sienna
  • Skłodowskiej Curie
  • Słowiańska
  • Spacerowa
  • Spółdzielcza
  • Sprzymierzeńców
  • Stalowa
  • Stamma
  • Staszica
  • Stęczyńskiego
  • Sybiraków
  • Szarych Szeregów
  • Szymanowskiego
  • Ślężańska
  • Śmiałego
  • Świerkowa
  • Świętojańska
  • Tokarzewskiego
  • Traugutta
  • Trzeboszańska
  • Wadowicka
  • Wałbrzyska
  • Wielecka
  • Wielkiego
  • Wileńska
  • Willowa
  • Witosa
  • Wokulskiego
  • Wołyńska
  • Wrocławska
  • Wrzosowa
  • Wschodnia
  • Wysockiego
  • Wyspiańskiego
  • Zachodnia
  • Zagłoby
  • Zawadzkiego
  • Zmorskiego
  • Zubrzyckiego
  • Żeromskiego
  • Żwirki i Wigury

 Rejon 5

Kalina Pojasek – Usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze

  • Bracka
  • Chrobrego
  • Deszczowa
  • Grodzka
  • Kolejowa
  • Komunardów
  • Bolka
  • Letnia
  • Konopnickiej
  • Muzealna
  • Podmiejska
  • Pogodna
  • Sikorskiego
  • Słowackiego
  • Strzegomska
  • Szczęśliwa
  • Wałowa

Dział Pomocy Środowiskowej, ul. Franciszkańska 7

Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej – Grażyna Szulc – tel. 74 / 854 – 90 – 58


Rejon 6 – Katarzyna Hryniów

  • Bracka
  • Chrobrego
  • Komunalna
  • Nadbrzeżna
  • Ogrodowa
  • Saperów
  • Sienna
  • Plac Pokoju
  • Rzeźnicza
  • Warszawska
  • Wodna

Rejon 7 – Sylwia Zagórska

  • Brodatego
  • Długosza
  • Hermana
  • Krzywoustego
  • Księżnej Jadwigi Śląskiej
  • Łokietka
  • Miarki
  • Niemcewicza
  • Odnowiciela
  • Pobożnego
  • Stęczyńskiego
  • Śmiałego
  • Wielkiego
  • Wesoła
  • Wysockiego
  • Zmorskiego

Rejon 8 – Zofia Droszczak

  • Gdyńska
  • Hetmańska
  • Husarska
  • Kosynierów
  • Kręta
  • Parkowa
  • Podchorążych
  • Ułańska

Rejon  9 – Joanna Balicka

  • Akacjowa
  • Bocheńska
  • Częstochowska
  • Esperantystów
  • Fabryczna
  • Inżynierska
  • Jagienki
  • Kanonierska
  • Krakowska
  • Kraszewskiego
  • Lwowska
  • Łączna
  • Mazowiecka
  • Metalowców
  • Podolska
  • Przemysłowa
  • Reja
  • Stalowa
  • Szarych Szeregów
  • Wadowicka
  • Wileńska
  • Willowa
  • Witosa
  • Wokulskiego
  • Wołyńska
  • Wrocławska
  • Zagłoby

Rejon 10 – Danuta Rzepisko

  • 1 Maja
  • Grodzka
  • Kotlarska
  • Agnieszki
  • Mennicka

Rejon 11 – Kinga Skrzypczak

  • Garbarska
  • Plac Ludowy
  • Przechodnia
  • Szpitalna

Rejon  12 – Monika Kozłowska – Teuerle

  • Niepodległości
  • Kościelna (od nr 10 do nr 42)
  • Łukasińskiego
  • Pańska
  • Plac 1000-Lecia
  • Plac Wolności
  • Pułaskiego

Rejon 13 – Małgorzata Wierzbicka

  • Basztowa
  • Budowlana
  • Bohaterów Getta
  • Komunardów
  • Konopnickiej
  • Muzealna
  • Kombatantów
  • Trybunalska
  • Wałowa
  • Zamkowa
  • Żeromskiego

 Rejon 14 – Beata Łozowicka

  • Franciszkańska
  • Folwarczna
  • Kościelna (od nr 1 do nr 9)
  • Łukowa
  • Św. Małgorzaty
  • Różana
  • Rynek
  • Siostrzana
  • Środkowa
  • Świętokrzyska
  • Teatralna
  • Wewnętrzna

Rejon 15 – Magdalena Mucha

  • Armii Krajowej
  • Boduena
  • Chopina
  • Czarna Droga
  • Czecha
  • Czwartaków
  • Dworcowa
  • Głowackiego
  • Grota Roweckiego
  • Jałowcowa
  • Jarzębinowa
  • Jaskółcza
  • Jesienna
  • Kolejowa
  • Krucza
  • Kwiatowa
  • Matejki
  • Moniuszki
  • Niecała
  • Paderewskiego
  • Piękna
  • Pionierów
  • Rycerska
  • Sarnia
  • Słowicza
  • Sowia
  • Sybiraków
  • Szymanowskiego
  • Świerkowa
  • Tenisowa
  • Traugutta
  • Wilcza
  • Zwierzyniecka

Rejon 16 – Renata Tkocz

  • Biberaska
  • Bora Komorowskiego
  • Ceglana
  • Dąbrowskiego
  • Plater
  • Fieldorfa
  • Główna
  • Kolberga
  • Korczaka
  • Kościuszki
  • Krasickiego
  • Krzywickiego
  • Legii Nadwiślańskiej
  • Leśna
  • Lompy
  • Mała
  • Marcinkowskiego
  • Michejdy
  • Mickiewicza
  • Miernicza
  • Modrzewiowa
  • Okulickiego
  • Pola
  • Piłsudskiego
  • Prażmowskiego
  • Skłodowskiej Curie
  • Spacerowa
  • Staszica
  • Świętojańska
  • Tokarzewskiego
  • Wałbrzyska
  • Waryńskiego
  • Wróblewskiego
  • Wrzosowa
  • Wschodnia
  • Wyszyńskiego
  • Zachodnia
  • Zawadzkiego
  • Zubrzyckiego

Rejon 17  – Lilianna Tralls

  • 8 Maja
  • Broniewskiego
  • Długa
  • Jana Pawła II
  • Klasztorna
  • Kusocińskiego
  • Marusarzówny
  • Nauczycielska
  • Norwida
  • Piaskowa
  • Polna Droga
  • Spółdzielcza
  • Sprzymierzeńców
  • Stamma
  • Żwirki i Wigury

Rejon 18 – Monika Król

  • Bema
  • Deszczowa
  • Jasińskiego
  • Kunic
  • Langiewicza
  • Lelewela
  • Letnia
  • Podmiejska
  • Pogodna
  • Prądzyńskiego
  • Riedla
  • Sikorskiego
  • Słobódzkiego
  • Słowackiego
  • Strzegomska
  • Szczęśliwa
  • Zamenhofa

Rejon 19 – Patrycja Leja

  • Boczna
  • Jagiellońska
  • Kruczkowskiego
  • Bolka
  • Morcinka
  • Ofiar Oświęcimskich
  • Grunwaldzki
  • Poznańska
  • Tołstoja

Rejon 20 – Olaf Winiarczyk

  • Bobrzańska
  • Chorwacka
  • Czeska
  • Kilińskiego
  • Klonowa
  • Kochanowskiego
  • Kołłątaja
  • Lechicka
  • Łużycka
  • Mieszka I
  • Skargi
  • Piekarska
  • Drzymały
  • Rolnicza
  • Równa
  • Serbska
  • Słowiańska
  • Ślężańska
  • Trzeboszańska
  • Wielecka
  • Wyspiańskiego
  • Zygmuntowska

Zespół ds. osób bezdomnych, ul. Westerplatte 47 do 31.12.2021 r. , a od 01.01.2022 r. ul. Franciszkańska 7

Koordynator Zespołu – Grażyna Sławińska – Gąska


Rejon  21 – Grażyna Sławińska – Gąska

  • Kątna
  • Konwaliowa
  • Łąkowa
  • Malinowa
  • Morelowa
  • Nasypowa
  • Sadowa
  • Słoneczna
  • Sportowa
  • Towarowa
  • Wąska
  • Westerplatte (od nr 1 do nr 60)
  • Wiosenna
  • Zacisze
  • Zakole
  • Zielona

Rejon 22 – Agnieszka Gawlik

  • Agrestowa
  • Aleja Brzozowa
  • Bystrzycka
  • Dębowa
  • Francuska
  • Gajowa
  • Hodowlana
  • Jaśminowa
  • Kliczkowska
  • Krokusowa
  • Krótka
  • Robotnicza

Rejon 23 – Anna Morka

  • Chłopska
  • Cicha
  • Czereśniowa
  • Jodłowa
  • Kasztanowa
  • Kopernika
  • Okrężna
  • Poprzeczna
  • Przedwiośnie
  • Przelotowa
  • Pusta
  • Rzemieślnicza
  • Westerplatte (od nr 71 do nr 108)

Rejon  24 – Patrycja Baniewska

  • Bokserska
  • Działkowa
  • Fiołkowa
  • Lipowa
  • Przyjaźni
  • Osoby bezdomne spoza terenu miasta Świdnicy

Rejon 25  – Martyna Janus

  • Kraszowicka
  • Strzelińska
  • Śląska
  • Wiśniowa
  • Osoby bezdomne z terenu miasta Świdnicy

 

Biuro Projektów Społecznych – Agnieszka Krawczyk