Przejście na emeryturę wieloletniego pracownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy

Pani Urszula Guzik, w ramach ponad czterdziestoletniego doświadczenia zawodowego, z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Świdnicy związana była od początku tworzenia struktur pomocy społecznej w Świdnicy. W ramach swojej pracy na etacie pracownika socjalnego, przeszła niejedną zmianę w ramach transformacji i kształtowania się struktur opieki a następnie pomocy społecznej w Polsce.

[WRGF id=2650]

Pani Urszula wielokrotnie była nagradzana, między innymi za realizację Programu Aktywności Lokalnej na Osiedlu Młodych oraz działania w zakresie zdrowia psychicznego. W 2017 r. otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Świdnicy Pani Prezydent Beaty Moskal-Słaniewskiej za długoletnią pracę na rzecz mieszkańców Świdnicy. Wcześniej, w 2013 roku Pani Urszula Guzik otrzymała Złoty Medal Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego za długoletnią i wzorowo wykonywaną pracę w tak trudnym i wymagającym zawodzie.

[WRGF id=2654]

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania dla Pani Urszuli Guzik za życzliwość i zaangażowanie w realizację celów oraz zadań pomocy społecznej ale przede wszystkim za życzliwość, za chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz za godną naśladowania postawę pracownika służb społecznych.