Wieloletnia pracownica przeszła na emeryturę

26 stycznia 2021 r. po przeszło 23 latach pracy w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Świdnicy  na zasłużoną emeryturę przeszła Pani Zofia Nowopolska.

Dyrektor  Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w imieniu własnym i pracowników podziękowała Pani Zosi za poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w  pracę w naszym Ośrodku. Wspólnie z Panią Zosią przeżyliśmy wiele różnych chwil, zarówno radosnych i trudnych, lecz dla niej, niezależnie od tego co działo się dookoła, zawsze najważniejsza była uczciwość w pracy. Pani Zosia swoją pracę wykonywała z dużym zaangażowaniem oraz chętnie służyła swoją pomocą, wiedzą i doświadczeniem, czym zyskała sobie wdzięczność wszystkich tych, którym pomagała.

Dziękujemy Pani Zosiu za te wszystkie lata owocnej pracy i życzymy dobrego zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności na kolejne lata życia na emeryturze. Mamy również nadzieję, że nie zapomni Pani o nas i podobnie jak my wszyscy będzie dobrze wspominać wspólnie spędzone chwile. Zapewniamy, że będzie Pani u nas zawsze mile widzianym gościem.