Uroczyste otwarcie Klubu Seniora na Osiedlu Młodych

W dniu 15 listopada br. Klub Seniora na Osiedlu Młodych został oficjalnie otwarty. Klub Seniora powstał w ramach rządowego Programu Senior + . W strukturach Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy funkcjonują już  dwie placówki, które korzystają  z dofinansowania Programu Senior + to jest  Dzienny Dom Senior + i „Klub Seniora na Malinowej”.

W uroczystościach otwarcia nowego Klubu  wzięli udział: Prezydent Miasta Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska, Zastępcy Prezydenta Szymon Chojnowski oraz Krystian Werecki, Senator RP Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, przedstawiciele Urzędu Miasta w Świdnicy, Rady Miejskiej w Świdnicy, Rady Seniorów, zaproszeni goście oraz najważniejsi tego dnia – Seniorzy, dla których powstało to miejsce. Uroczystość uświetnił występ taneczny seniorek z Klubu Seniora przy ul. Malinowej.

Klub Seniora na Osiedlu Młodych czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00, dwa razy w tygodniu, w środy i czwartki klub czynny jest do godziny 18.00. Szczegółowych informacji dotyczących funkcjonowania Klubu udziela kierownik Anna Kędzierska-Klęsk, tel. 506-283-426.