„Wymiana ciepła”

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, jeszcze przed świętami, możemy wyposażyć w ciepłe kurtki nie tylko osoby bezdomne, ale również samotnych czy przeżywających trudności finansowe.

Jeśli posiadacie Państwo ciepłą kurtkę lub płaszcz, które mają niewielkie ślady użytkowania, możecie pomóc. Wystarczy, że przyniesiecie takie okrycie i powiesicie na naszym wieszaku. A osoby, które mają taką potrzebę będą mogły ubrać się ciepło, czyli podejść do wieszaka i wziąć potrzebne okrycie. Proszę się nie martwić ubrania nie będą mokre, gdyż nad wieszakiem jest daszek.

Przez cały tydzień będzie możliwość pozostawienia okrycia na wieszaku lub skorzystania z pozostawionych kurtek i płaszczy. Wieszak znajduje się przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy przy ul. Franciszkańskiej 7. Mieszkańcy Osiedla Zawiszów mogą pozostawić okrycia przy ul. K. Wielkiego 12.

Proszę nie zapomnieć, że w okresie jesienno – zimowym jesteśmy słabo widoczni dla kierowców, dlatego zapraszamy po kolorowe odblaski do naszej PoMocnej Choinki.

Zapraszamy do „Wymiany ciepła” od 12 do 19 grudnia 2022 r.